«Загроза для психіки»: вчені визначили найнебезпечнішу соцмережу

«Загроза для психіки»: вчені визначили найнебезпечнішу соцмережу
Група британських вчених провела аналіз соціальних мереж щодо їх загрози для психічного здоров’я. Як інформує replyua.net, результати цього дослідження були опубліковані Королівським товариством охорони здоров’я Великобританії. При цьому наголошується, що в опитуванні взяли участь 1479 осіб у віковій категорії від 14 до 24 років. Респондентам запропонували відповідали на питання, пов’язані з Instagram, Facebook, Twitter, Snapchat і YouTube.

Дослідники наголошують, що позитивний вплив на молодь спричиняє YouTube, а Instagram навпаки показав найбільш негативний результат. На думку вчених, причина полягає в незручному інтерфейсі, хоча технічні негаразди тут ні до чого. З’ясувалося, що в Instagram пишуть вкрай багато агресивних коментаторів. Більше того, негативний вплив на психіку дівчат спричиняють знімки ідеальних блогерів. Внаслідок цього звичайні підписниці переконані, що вони не зовсім привабливі.

Зауважимо, раніше лікарі-геріатри повідомили правду про гучний додаток «FaceApp», який «старить» людей. Цю програму можна сприймати у якості жарту, однак точно не ставитися до фотографій серйозно.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter